Başaran şirketler grubunun bir parçası olan Başaran Otelcilik & Turizm İşletmeleri A.Ş.’nin mülk sahibi olduğu Ramada Resort Bodrum yine bu şirket tarafından Ramada Inc. Lisans’ı altında işletilmektedir.

Başaran Grubu, sürekli çeşitli sektörlerde yatırım yaparak büyümüştür. İlk olarak 1930 yılında Trabzon’da başlayan fındık ticareti ile Başaran Gıda tarafından yatırım çalışmaları başlatılmıştır. 1995 yılında Hüseyin Başaran şirketi devir aldıktan sonra sadece Türkiye’nin en modern entegre fındık fabrikasını inşa etmekle kalmayıp aynı zamanda yat ve turizm dahil olmak üzere gıda sektörü dışında da farklı sektörlere yatırım yaparak Başaran Grubun büyümesini sağlamıştır. 2012 yılında açılan otelin yenilenmesi, iç ve dış düzenlemeler Beril Başaran’ın Artebel  dekorasyon firması tarafından  gerçekleştirildi.

Başaran Grup her zaman, her koşulda müşteri memnuniyetine ve güvenine odaklı hizmet vermektedir.

Başaran Grup ürün, üretim, servis, satınalma, kalite, sağlık, yönetim, teknoloji ve insan kaynakları gibi birçok alanda küresel boyutta standartları yükselterek Türkiye’yi temsil etmektedir.

Dafa fazla bilgi için :
www.ramadaplazatrabzon.com
www.basaranyatirimholding.com
www.basarangida.com
www.cmbyachts.com