Ramada Resort Bodrum Claypots Restoran’da modern dizaynıyla Türk ve Dünya mutfaklarının lezzetli vitrinlerini beğenilerinize sunar.

Güler yüzlü ekibimiz size unutulmaz bir deneyim yaşatırken Kos Adası, Bitez koyu ve vadisi üzerinde gündoğumu, günbatımı yemeğinize ayrı bir zevk katacak. Claypots Restoran günümüzün zarif takımları ile kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerinde servis vermektedir.

Kahvaltıda Bodrum ve Ege bölgesine ait taze, yerel ve uluslararası zenginleştirilmiş lezzetler ile ağırlanırsınız. Mutfağımızın otantik, sağlıklı ve uluslararası lezzetlerini keşfederek öğle yemeğiniz için hayallerinizde zevkli bir yolculuğu deneyimleyin.

Sadece tat almak değil aynı zamanda ruhunuzu da tatmin etmek ve akşam yemeğiniz için Türk ve Dünya mutfaklarının en leziz tadlarını sunan Claypots Restoran’a davetlisiniz. Tabaklarınızda sizler için hazırlanan sanatsal gösteriye hazır olun.

Kahvaltı ve akşam yemeği açık büfe olarak Kos Adası, Ege Denizi, Bitez Koyu ve Vadisinin eşsiz renk uyumu içerisindeki manzarası eşliğinde yemeğinizi ve şarabınızı alabileceğiniz ana restaurantımızda servis edilir. Ayrıca gluten içermeyen ürünler de bulunmaktadır.