Türkiye’nin en gözde tatil ve yerleşim yerlerinden biri olan Bodrum Yarımadası’nda, artık dünyanın en seçkin ve zevkli sporlarından biri olan Golf sporunu öğrenme ve oynama imkanı sunuyoruz.
Kulüp Evimiz, country tarzı inşa edilmiş ahşap kulüp binasında, restaurant, cafe, bar ve PRO-SHOP olarak hizmet vermektedir. Sabah 08:00’dan itibaren misafirlerini ağırlamaya başlayan Kulüp Evimiz gece geç saatlere kadar açıktır.
Golf oynayan misafirlerimiz için duş ve soyunma odalarımız da mevcuttur. PRO-SHOP’tan tüm golf ekipman ihtiyaçlarınızı satın alabileceğiniz gibi mevcut malzemeleri de kiralayabilirsiniz.
The Club Restaurant, yemyeşil doğayla masmavi gökyüzünün birleştiği bir ortamda, tüm dostlarınızla keyifli saatler geçirmeniz için hizmet vermektedir. Restaurantımız sabah kahvaltıları, öğlen yemekleri, akşam yemekleri ve Pazar Brunchları için Bodrum’da alternatif bir mekan sunuyor.
Day Spa, jakuzili masaj odalarıyla 8 farklı masaj seçeneğiyle sizleri günün yorgunluğundan uzaklaştıracak. Double ve single odalarda golf sahası manzarasıyla jakuzi keyfini yaşayabileceksiniz.
“Bodrum Golf Club” sizlere, 1000 m2’lik alana yapılmış suni göletiyle, asırlık ağaçlarda yuvalanmış kuşların cıvıltıları ve sincaplarıyla, golf sporunu oynama ve öğrenme imkanıyla bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor. Haftanın her gününde dostlarınızla sakin ve huzur dolu anları paylaşabilecek, golf sporuyla yeni dostluklar kazanma fırsatı yakalayabileceksiniz. Ayrıca kulübümüz her türlü organizasyon, tanıtım ve kokteyller için de Bodrum yarımadası için yeni ve farklı seçenekler sunacaktır.
Bodrum Yarımadası’nda ilk olma özelliğine sahip olan “BODRUM GOLF CLUB”, bu spora gönül vermiş ya da tanışmak isteyen herkesi ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

 

 

 

BODRUM GOLF CLUB
Kemer Mevki, Ortakent – 48400, Bodrum
Tel : +90 252 313 GOLF / +90 252 358 72 80
Fax : +90 252 358 72 90
Email: play@golfclubbodrum.com